yükleniyor

İade Şartları

İade Şartları

Müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutarak tam ve eksiksiz bir şekilde karşılamaya çalıştığımız bu sitede yine de karşılaştığınız herhangi bir problemde sizlere daha iyi ve hızlı bir şekilde yardımcı olabilmemiz için lütfen aşağıdaki hususlara dikkat ediniz; 

 ? Satılan ürünün iade işlemlerinin düzgün bir şekilde gerçekleştirilebilmesi için müşteri siparişi kendisine teslim edildiği anda kargo yetkilisi nezdinde kontrol etmeli kargo paketinde yada ambalajında herhangi bir kırılma, bozulma, kutunun açılması, ezilme gibi durumu varsa ürünü teslim almadan tutanak tutturarak iade işlemini yapmalıdır. Ürünü teslim aldıktan sonra ürüne zarar verildiği iddiası ile yapılan iadeler kabul edilemez.

 ? Satılan ürünlerin iadesi sadece aşağıdaki durumlarda mümkündür:     

1. Satılan üründe fabrikasyon hatası olması,

2. Satılan ürünün nakliyat esnasında zarar görmesi,

Ürünün  ambalajı açılmadan, tahrip etmeden ve kullanmadan teslim tarihinden itibaren 3(üç)gün içerisinde teslim aldığınız şekli ile iade edebilirsiniz. Bu gibi iade durumlarında ürün, kargo ile gönderiliyorsa kargo ücreti müşteriye aittir.  

MİRA CANLI HAYVAN BÖCEK TUR.İNŞ.TAR.TİC.LTD.ŞTİ.'den satın aldığınız ürünleri aşağıda belirtilen koşullar çerçevesinde iade edebilirsiniz.

1. İade işlemi ürünün size teslim edilmesi ile başlar ve fatura tarihini takip eden 7 gün için geçerlidir.

2. İade işlemi çerçevesinde oluşacak masraflar(sevkiyat vs.) müşteriye aittir. Ancak malın kusurlu çıkması durumunda iade masrafları MİRA CANLI HAYVAN BÖCEK TUR.İNŞ.TAR.TİC.LTD.ŞTİ. tarafından karşılanır.

3. İade işlemi, ürünün MİRA CANLI HAYVAN BÖCEK TUR.İNŞ.TAR.TİC.LTD.ŞTİ.'ne ulaşması ile başlar. MİRA CANLI HAYVAN BÖCEK TUR.İNŞ.TAR.TİC.LTD.ŞTİ. ekibi iade işlemini değerlendirip kısa süre içinde size sonuçla ilgili bilgi verecektir. İade koşullarına uygun yapılan iadelerle ilgili işlemlerin sonuçlanması ve ödediğiniz tutarın hesabınıza veya kredi kartınıza aktarılması ortalama 5 iş günü sürmektedir.

4.  Teslim anında alıcının adresinde bulunmaması durumunda  SATICI edimini tam ve eksiksiz olarak yerine getirmiş olarak kabul edilecektir. Bu nedenle, alıcının ürünü geç teslim almasından kaynaklanan her türlü zarar ile ürünün kargo şirketinde beklemiş olması ve/veya kargonun SATICI'ya geri iade edilmesinden dolayı da oluşan giderler  ALICI'ya aittir.

( Bu giderler Kargo gönderme , iade gelmesi ve ek giderler ile birlikte 160 TL yi bulmakta )  Bu nedenle 150 TL altı sipariş kabul edilmemektedir.