yükleniyor

Duyuru Panosu

                                                   

  : mirabocekcilik  

 

Siparişlerinizi lütfen www.antalyacekirge.net üzerinden yapınız . .com ile biten alan adı  yönlendirme olması nedeniyle  sipariş verme sorunu yaşayabilirsiniz. 


Sitemizin yeni yüzü nedeniyle  sorun yaşamanız durumunda lütfen 0532-281 95 33 den arayınız veya WhatsApp üzerinden yazınız....
Anlayışınız için teşekkürler


Zaman zaman  yurt dışında olmam nedeniyle lütfen WhatsApp üzerinden yazınız veya üretim sorumlusu Tarık bey ile irtibata geçiniz. Cep tel : 0555-102 50 26   

CEP SOBASININ ÖNEMİ : 

Havalar artık soğudu ve yavru böceklerinde bebekler gibi hassaz olduklarını unutmayalım , soğuğa maruz kaldıklarında ölümler yaşanır . Kargolama esnasında hayvanlarınızın soğuktan olumsuz etkilenmemeleri için ...    Soğuk hava şartlarında riske girmeyiniz. 

Ürün İlk 12 Saat ortalama 40 C sıcaklık göstermektedir. Piyasadaki ısıtıcı pedlerden yani cep sobalarından en büyük farkı havalı poşetlerin içersinde olmasıdır. Bir adet cep sobası bir kutu için yeterlidir. Aynı sipariş kutusuna bir adetten fazla taleb edilmesi tarafımızca önerilmez. Ürünün boyutu 100mm x 130mm dir. Poşetinden çıkarıldıktan 5 ile 15 dk sonra havayla reaksiyona girerek dışarı ısı vermeye başlar. 

Talebiniz doğrultusunda kapalı ambalaj da gönderilir. Lütfen not yazarak belirtiniz.  

Kış aylarında cep sobası siparişi vermemiş ve siparişin ölü teslim alınma durumunda firmamız  mesuliyet kabul etmez . TELAFİSİ YAPILMAZ.